АКТУЕЛНО
Лозовик у недељу поново центар коњичког спорта
Постављено: 06.10.2018.
У недељу, 7.октобра на Хиподрому Коњичког клуба „Лозовик“ у том селу одржава се двогодачко првенство Србије 2018. и осталих шест касачких трка.
 Такмичење почиње у 14 часова.  Пријављено је 69 грла.
 Удружење за касачки спорт Србије (УКСС) и Српски касачки савез (СКАС) објавили су следећи распоред:
 
Državno prvenstvo za grla od dve godine :
14:00 1 "I kasačka trka" autostart/1600m
1 Perfetto Stojadinović N. 1600
2 Let Me Dream Petrović T. 1600
3 Bosforus Mukić I. 1600
4 Poker Knekt P. 1600
5 Ines AT Gabrić ml. J. 1600
6 Noris Sokola A. 1600
7 Fantom Glory Miloradović B. 1600
8 Ragnar Bogdanović R. 1600
9 Arminina II Radisavljević N. 1600
10 Sony Petrović Z. 1600
11 Dalma Jet Golubović M. 1600
14:30 2 "II kasačka trka" autostart/1600m
1 Mosaique Mar Simić D. 1600
2 Atena Seke A. 1600
3 Grenland A.T. Stojković D. 1600
4 Ema Turbo Pavlović M. 1600
5 Golden Živojinović Z. 1600
6 Mini Hammer Slavnić M. 1600
7 Alegra R.S. Stamenković G. 1600
8 Ericsson Tajdić D. 1600
9 Liria Ranđelović A. 1600
10 Ricardo Simić M. 1600
11 Hilarija Stojadinović N. 1600
12 Dimiskija Love Vićentijević S. 1600
 
15:00 3 "III kasačka trka" autostart/1600m
 
1 Atus Love Đuričić D. 1600
2 Hacker As Dimitrijević M. 1600
3 Gala S.G. Vujović J. 1600
4 Emil Zola A.T. Matić S. 1600
5 Alfa M.G. Gajić M. 1600
6 Holidej S. Ranđelović A. 1600
7 Worthy Jack Živančević M. 1600
8 Jessie (D) Petrović D. 1600
9 Varanno (H) Radovanović A. 1600
10 Class d'Evel (FR) Živojinović Z. 1600
 
15:45 4 "Državno prvenstvo za grla od 2. godine" autostart/1600m
 
1 Messenger Đuričić D. 1600
2 Gorica de Sajan (SRB/FR) Skenderović B. 1600
3 Argos Stojković D. 1600
4 Spinal Tap A.T. Gabrić ml. J. 1600
5 Lily Allen A.T. Jo R. 1600
6 San Siro Mukić I. 1600
 
16:15 5 "V kasačka trka" autostart/1600m
 
1 Angone Love Vujović M. 1600
2 Jimmy-Oaks Knekt P. 1600
3 Ragi Cocks (IT) Anđal A. 1600
4 Jeger Sweep Dimitrijević M. 1600
5 Son Of The Road (S) Radovanović A. 1600
6 Bellissima Mukić B. 1600
7 Wahler Đuričić D. 1600
 
16:45 6 "VI kasačka trka" autostart/1600m
 
1 Ironwill (D) Petrović D. 1600
2 Raveo (IT) Anđal A. 1600
3 Cybele De Tedd (FR) Bogdanović A. 1600
4 Brume d'Or (FR) Đorđević N. 1600
5 Belle Marguerite (FR) Pribić V. 1600
6 Pieghele Dal (IT) Spiridonović S. 1600
7 Utsuri de Gerberoy (FR) Vujović J. 1600
8 Super Bull (IT) Bjelogrlić V. 1600
9 Rite Key (S) Živojinović Z. 1600
 
17:15 7 "VII kasačka trka" autostart/1600m
 
1 Anči Stojković D. 1600
2 Aprilia R.S. Vujović J. 1600
3 Alfa Romeo Pantić M. 1600
4 Francia des Noes (SRB/FR) Skenderović B. 1600
5 Island A.T. Ostojić J. 1600
6 Lecsus Jet Simić L. 1600
7 Tijan S.G. Dilić R. 1600
8 Pegaz Petrović Z. 1600
9 Shadow R.R. Nikolić D. 1600
10 Wineto Žujović D. 1600
11 Fire Rock Ranđelović A. 1600
12 Meresz Mukić B. 1600